mś 2018 Wszystkiego najlepszego, Leo Bonucci

Dzisiaj jest 31 urodziny kapitana Mediolanu i środkowego obrońcy Włoch Leonardo Bonucci. koszulka reprezentacji Niemcy na mś 2018

Obrońca urodził się w Viterbo w 1987 roku i rozpoczął karierę w lokalnej drużynie Viterbese, zanim został zapisany do gry w młodzieżowej drużynie Intera.

Bonucci zadebiutował w Serie A w ostatnim meczu sezonu 2005-06 z Cagliari i został zakupiony właśnie tego lata.

Jednak tylko cztery występy dla Nerazzurri i po pożyczaniu zaklęć w Treviso i Pizie został sprzedany Genui w ramach umowy podpisania Thiago Motta i Diego Milito.

Bari następnie kupił połowę rejestracji centrów w porozumieniu o współwłasności i nawiązał silną współpracę z Andreą Ranocchią.

The Galletti zajęli 10 miejsce, tracąc zaledwie 49 goli w 38 meczach, a obaj młodzi obrońcy byli bardzo poszukiwani tego lata.

Ostatecznie Ranocchia dołączyła do Interu za łączną kwotę 19 mln €, a Bonucci dołączyła do Juventusu za 15,5 mln €.

Bonucci początkowo walczył w Turynie, ale przybycie Antonio Conte w lecie 2011 roku zmieniło jego losy. koszulki piłkarskie mś 2018 dla dzieci

Andrea Barzagli został podpisany w Wolfsburgu w styczniu tego samego roku, a nowy trener rozstawił Bonucci na trzecim miejscu obok zwycięzcy Pucharu Świata i Giorgio Chielliniego.

Trio stało się jedną z najbardziej przerażających jednostek defensywnych w światowym futbolu, zdobywając przydomek "The BBC", ponieważ był doskonały zarówno dla Juventusu, jak i Włoch.

W połączeniu z agresją Chielliniego i inteligencją Barzagli'ego, umiejętność gry w piłkę Bonucci pozwoliła mu odejść od tyłu, rozpoczynając ataki ze swoim zakresem mijania.